Looking for the old Kontakan site? It has been moved to Berkada.com.

Grow your friends list in Kontakan. Invite your friends to join our site! Click here to send an invitation.
Jack Sourens
by on March 24, 2023
41 views


Як людина, яка цінує хороший сон, я хотів переконатися, що зробив правильний вибір при виборі нового ліжка https://wowin.ua/krovati. Співробітники магазину були неймовірно люб'язні і дали мені низку рекомендацій для розгляду.


По-перше, вони запитали про мої звички та вподобання уві сні. Я розповіла, що уві сні я часто рухаюся і часто прокидаюся з відчуттям легкого болю. Вони порадили мені вибрати ліжко з більш жорстким матрацом і хорошою підтримкою. Вони також розповіли про переваги піни з ефектом пам'яті та запропонували мені спробувати кілька різних варіантів, щоб зрозуміти, що для мене найзручніше.


Спробувавши кілька різних матраців і ліжок, я зупинилася на красивому дерев'яному ліжку з пружним матрацом із піни з ефектом пам'яті. Співробітники допомогли мені вибрати відповідний розмір для моєї кімнати, а також порекомендували постільну білизну і подушки, які доповнять моє нове ліжко.

Я дуже задоволена своєю покупкою і відтоді, як почала користуватися своїм новим ліжком, сплю краще, ніж будь-коли. Я також оцінив той факт, що співробітники меблевого магазину знайшли час, щоб зрозуміти мої потреби, і дали індивідуальні рекомендації, щоб допомогти мені зробити правильний вибір. Якщо ви перебуваєте в пошуках нового ліжка, я настійно рекомендую відвідати цей інтернет-магазин меблів.

Posted in: Shopping
Be the first person like this
Be the first person to like this.
Be the first person like this